Key Account Comercial

Montero

Job expirat

RESPONSABILITATI

1) Negociaza contractele de baza cu furnizorii.
2) Negociaza ofertele speciale ale furnizorilor.
3) Supervizeaza derularea contractelor cu furnizorii
- corectitudinea comenzilor catre furnizori;
- plata facturilor catre furnizori;
- atingerea target-urilor convenite cu furnizorii;
- incasarea discount-urilor de la furnizori;
4) Supervizeaza derularea campaniilor promotionale ale furnizorului si/sau ale companiei.
5) Propune, pe baza datelor de piata culese, target-uri si bugete pentru campaniile promotionale.
6) Asigura continuitatea stocurilor produselor aflate in campaniile promotionale in depozitele companiei.
7) Ofera feedback furnizorilor asupra derularii campaniilor promotionale.

CERINTE

- Studii superioare
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Capacitate de analiza si sinteza
- Atitudine proactiva
- Persoana dinamica si in permanenta cautare de imbunatatire a activitatii.
- Experienta in vanzari si aprovizionare
- F buna cunoastere a PC-ului (MS Office).
- Limbi straine - engleza

M-GRUP reprezinta un ansamblu de 23 de companii cu activitãti diverse, orientate în principal cãtre sectoarele farmaceutic/IT/imobiliar/productie.
Numarul de angajati pe Bucuresti este in prezent de aproximativ 700.
Montero, membra a M-grup, a fost infiintat in 1993, ca societate mixta romano-slovena si are in prezent 10 filiale in toata tara, acoperind astfel zonele cele mai importante: Bucuresti, Braila, Brasov, Constanta, Craiova, Cluj, Iasi, Oradea, Sibiu, Timisoara.
www.montero.ro
Domenii de activitate ale M-grup:
- Import si distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, dispozitive medicale, produse veterinare;
- Produse si servicii informatice
www.monterosoft.ro
- Servicii de asigurarea calitatii;
- Servicii media;
- Productie de bunuri: materiale stomatologice, instrumentar stomatologic si chirurgical, mobilier farmaceutic, confectii metalice;
- Servicii imobiliare