Key Account Business

AMASS CONFORT SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare B2B catre companii de proiectare si executie in piata de constructii a sistemelor de incalzire si degivrare AMASS.
Organizare de intalniri zonal si Bucuresti, controlul si cresterea zonei fata de concurenta si dezvoltarea de colaborari noi B2B, cat si mentinerea bazei de colaboratori si cresterea rezultatelor acestora
Obtinerea de contracte si noi leeduri.
Conlucrarea cu managementul companiei privind strategia pe zona. Sustinerea imaginii AMASS in teritoriu.
Salariu + masina + comisioane incasari si incheieri contracte.
Posibilitatea de a avea echipa zonala.
Participare la cursuri pentru imbunatatirea nivelului profesional.

CERINTE

Performant in vanzari, experienta in piata dе constructii/instalatii, capacitate dе a oferii intelegerea si consultanta pe sistemele dе incalziri, bun organizator, abilitati si experienta B2B.
Comunicativ, eficient si suportiv atat fata dе clienti companiei cat si fata dе managementul companiei. Perseverent , ordonat, disciplinat si performant

BENEFICII OFERITE

Nivel salarial - pana la 6000 ron net + bonusuri

AMASS CONFORT SYSTEMS, companie dedicata pe solutii de incalzire electrica in pardoseala si degivrari, monteaza la nivel national sisteme din Danemarca si Germania.