KEY ACCOUNT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea si contactarea de clienti noi, in special in relatia cu clientii key accounts si distribuitori regionali ;
Prospectarea pietei
Redactarea si prezentarea ofertelor de produse si servicii
Negocierea si incheierea contractelor
Urmarirea si realizarea contractelor (livrarea produselor si incasarea banilor)
Mentinerea legaturii cu clientii din portofoliu
Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate
Realizarea obiectivelor lunare si anuale

CERINTE

-absolvent al unei facultati cu profil tehnic sau economic;
-cunostinte comerciale; tehnici de vanzare/ negociere;
-cunostinte de operare calculator -MS Office; Excell, Outlook
-disponibilitate pentru deplasari in interesul serviciului
-capacitatea de a lucra si in conditii de stress temporar
-abilitati de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (salariu fix + comision).
Masina, telefon mobil, laptop.
Angajament pe termen lung.
Posibilitati de dezvoltare si instruire.
Mediu de lucru profesionist si competitiv.