Jurist Junior

VP-Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta in domeniul achizitiilor publice.
Elaborare, revizuire, imbunatatire contracte comerciale si civile.
Participare la negocieri.
Consultanta juridica pentru societati.
Consultanta in real-estate.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Drept.
- Experienta in domeniul juridic constituie un avantaj major.
- Cunostinte de drept civil si drept comercial.
- Cunostinte despre domeniul achizitiilor publice.
- Cunostinte despre procedurile de ofertare (elaborarea ofertelor in conformitate cu prevederile documentatiei de atribuire).
- Limba engleza - nivel mediu; a doua limba straina constituie un avantaj.
- Studiile postuniversitare, finalizate sau in curs, in domeniul juridic sau economic, constituie un avantaj.
- Capacitate superioara de concentrare si orientare catre obiective si sarcini.
- Perseverenta, responsabilitate si integritate in munca.
Persoana deschisa, pozitiva, echilibrata.
- Disponibilitate minima pentru calatorii sau deplasari.

BENEFICII OFERITE

Cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism.
Mediu organizational placut.
Echipa tanara si motivata.
Posibilitate sporita de evolutie profesionala, prin accesul la activitati complexe.

Actionand sub deviza "We build business", companiile din cadrul VP Holding activeaza pe piata in domenii importante si complexe precum: arhitectura, urbanism, inginerie, consultanta in obtinerea de fonduri nerabursabile, elaborare si implementare de sisteme de management al calitatii, management de proiecte, grafica 3D, 2D, contabilitate, imobiliare, intermedieri financiare, private banking, business brokerage, marketing, recrutare, ofertare (mai multe detalii pe www.vp-holding.ro).