Jurist cu experienta in contracte

Dizzkount

Job expirat

RESPONSABILITATI

realizare contracte de munca,
conventii civile,
contracte publicitate parteneri,
- acordarea de consultanta clientilor in domeniile de specializare ale biroului
- intocmirea de opinii juridice
- efectuarea de inregistrari la autoritatile competente in diverse domenii

CERINTE

- studii superioare in domeniul juridic
- cunostinte teoretice temeinice
- experienta si specializarea in domeniile enumerate constituie un avantaj
- cunoasterea limbii engleze
- cunostinte operare calculator
- capacitate de a lucra in echipa si abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru modern
- oportunitati de crestere si dezvoltare profesionala
- participare la team-building
- alte beneficii in functie de aportul personal

DESCRIEREA FIRMEI

Dizzkount

Firma noastră promovează o cultură care reflectă ceea ce cineva ar vrea intr-o companie: un mediu de open-minded, care permite oamenilor noştri să se simtă ca acestia sunt o parte din ceva mare - indiferent de ce pozitie deţin.