Jurist Achizitii Publice

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Elaboreaza, revizuie, imbunatateste contracte comerciale si civile.
• Ofera consultanta juridica pentru toate departamentele holdingului.
• Propune solutii juridice viabile si documentate pentru situatiile problematice intampinate.
• Ofera consultanta in domeniul achizitiilor publice.
• Ofera consultanta in real-estate.

CERINTE

• Absolvent al Facultatii de Drept.
• Experienta in domeniul juridic de minim 1an.
• Cunostinte solide de drept civil si drept comercial.
• Constituie avantaj experienta in urmatoarele domenii: achizitii publice, recuperare creante, acte Registrul Comertului.
• Cunoasterea a cel putin unei limbi straine la nivel avansat.
• Studiile postuniversitare sau alte cursuri de specializare in domeniu constituie un avantaj.
• Capacitate superioara de concentrare si orientare catre obiective si sarcini.
• Perseverenta, responsabilitate si integritate in munca.
• Implicare si capacitatea de a face fata unor sarcini complexe.
• Persoana deschisa, pozitiva, echilibrata.

BENEFICII OFERITE

Cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism.
Echipa tanara si motivata.
Posibilitate de evolutie profesionala, prin accesul la activitati complexe.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)