JURIST

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza si supervizeaza incheierea contractelor comerciale
Mentine relatia cu Registrul Comertului
Intocmeste notificari specifice functie de situatiile aparute
Mentine relatiile cu autoritatile specifice ariei medicale
Reprezinta interesele societatii in fata autoritatilor sau in fata altor organe administrative sau private
Informeaza cu privire la modificarile intervenite in domeniul legislativ
Se ocupa de obtinerea autorizatiilor necesare desfasurarii activitatii societatii
Asigura consultanta juridica de specialitate tuturor departamentelor din cadrul Companiei

CERINTE

Studii superioare de specialitate ( Fac de Drept)
Min 2 ani experienta profesionala
Cunostinte temeinice de drept comercial si administrativ
Bune cunostine operare calculator (MSOffice)
Foarte bune abilitati de comunicare si organizare
Persoana responsabila, proactiva, deschisa, sociabila

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic si profesionist
Posibilitati de dezvoltare a carierei