JURIST

SC NEFAROM IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Legislatie penala,procedura penala,legislatie civila.contencios administrativ,cunostinte de operare PC{Word,Excel,
Licentiat studii juridice.
Experienta juridica min 2 ani.
Persoana activa,organizata si cu bune abilitati de comunicare.
Cunostinte limba engleza nivel conversational

CERINTE

Coordoneaza activitatea juridica a firmei. Sustine,apara si reprezinta interesele societatii in caz de litigii in fata autoritatilor,a institutiilor sau in fata altor organe administrative cat si in fata tuturor instantelor.
Redacteaza si analizeaza contracte,acorduri si acte juridice pe care le vizeaza.
Intocmeste documentatii pt obtinerea de autorizatii,avize,certificate necesare desfasurarii raporturilor contractuale,cat si cele necesare bunei desfasurari a activitatii societatii.
Urmareste toate modificarile legislative sesizand si consiliind conducerea societatii.
Intretine in mod amiabil relatiile cu Registrul Comertului.
Se ocupa si de activitati de secretariat daca este nevoie.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant

SC NEFAROM IMPEX SRL, FIRMA IMPORTATOARE SI DISTRIBUITOARE PROFILE PVC, CONFECTII PVC, UTILAJE PVC