JURIST

MERIDIAN GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Avizeaza incheierea contractelor economice sau de orice alta natura cu persoane fizice sau juridice.
- Reprezinta firma in instanta de judecata si in relatiile cu tertii.

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare.
- Experienta in domeniu pe probleme de drept comercial si dreptul muncii de cel putin 2 ani

BENEFICII OFERITE

MERIDIAN GRUP este unul dintre cei mai performanti concesionari ai marcilor Dacia-Renault.
Obiectivul companiei MERIDIAN GRUP este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN GRUP este o organizatie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor.
Compania MERIDIAN GRUP va continua sa lupte pentru deviza care o defineste: capacitatea de a anticipa si inova. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri.
Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.