jurist

SMART LINE CONNECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consiliere in administrarea societatii din punct de vedere legal , incheierea de acte si contracte , urmarirea acestora
Asigura conformitatea activitatii companiei cu reglementarile legale in vigoare.
- Redactare documente de natura juridica
-Urmareste respectarea legalitatii in toate documentele intocmite
-Ofera solutii pentru problemele juridice asupra carora este solicitat.
-Redacteaza contracte civile si comerciale si verifica legalitatea contractelor incheiate de alte departamente
-Informeaza prompt asupra schimbarilor din legislatie care pot afecta activitatea companiei
-se implica in activitatea zilnica a firmei.

CERINTE

Experienta de minim 3 ani,care sa permita candidatului sa gestioneze cu usurinta problemele specifice postului de jurist, sa fie foarte bine familiarizat cu toate aspectele si atributiile unui asemenea post;
sa aiba foarte bune abilitati de comunicare,sa fie o persoana responsabila,serioasa, motivata, capabila in a-si prioritiza activitatile,loiala,pe care sa ne putem baza pe termen lung.

Companie de telecomunicatii, internet, telefonie fixa si internationala