Jurist

Crown Constructions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sub coordonarea managerului de departament, ofera consultanta juridica tuturor departamentelor ;

-Analizarea,examinarea,perfectarea,redactarea si vizarea actelor juridice,contractelor,acordurilor si corespondetei juridice;
-intocmeste documentatii pentru obtinerea de avize , autorizatii si certificate necesare activitatii societatii si desfasurarii raporturilor contractuale ale acesteia;
-reprezinta interesele societatii in fata autoritatilor sau in fata altor organe administrative sau private;

- redactarea si inregistrarea la Oficiul Registrului Comertului a inscrierilor de mentiuni care privesc modificarea actului constitutive;

- respecta termenele limita de predare a lucrarilor, impuse de catre managerul de departament si de conducerea societatii.

CERINTE

-Pregatire : studii superioare de specialitate;
-Experienta : minim 2 ani;
-Calitati si aptitudini : capacitate de analiza si sinteza a datelor comerciale, aptitudini decizionale si orientare catre rezultate, abilitati de relationare, comunicare, negociere, capacitate de lucru in echipa;

- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil in conformitate cu experienta dovedita, telefon mobil,

- posibilitatea de a acumula cunostinte practice variate sub indrumarea managerului de departament si de crestere a carierei.

- Integrarea intr-o echipa tanara si intr-un mediu stimulativ

Crown Constructions reprezinta o companie care a investit in terenuri in Bucuresti si zone adiacente si dezvolta proiecte rezidentiale in Pipera, Corbeanca, Floreasca.
Crown Constructions face parte din grupul Morfi SA, cu sediul in Grecia, activand prioritar in Atena si Thessaloniki, cu o experienta de peste 50 de ani in domeniu.