Jurist

INTEGRATOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aveti pasiunea si capacitatea de a va implica in analiza si modelarea activitatii unei companii?

Sunteti indraznet si perseverent, obisnuit sa raspundeti pozitiv la noile provocari?

CERINTE

- Studii superioare juridice (Facultatea de Drept);
- Experienta relevanta pe un post similar - min 2 ani
-Experienta in legislatia comerciala, drepturi intelectuale si drepturi de intreprindere.
- Experienta obligatorie in contracte (intocmire, urmarire, intelegere etc);
- Cunoasterea unor notiuni de contabilitate constituie avantaj;
- Cunoasterea unei limbi straine, preferabil limba engleza;Franceza constituie avantaj
- Excelente abilitati de comunicare, putere de concentrare si capacitate de sinteza;-- Demn de incredere, devotat companiei;
- Bune cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Noi va oferim o cultura organizationala bazata pe spirit de echipa, excelenta profesionala, posibilitatea dobandirii unor cunostinte si competente ce au obtinut recunoasterea comunitatii internationale si de care veti beneficia in cadrul etapelor succesive de formare profesionala.

Companie de consultanta in business management cu prezenta in Franta si Romania, cu o puternica activitate bazata prestatii si drepturi intelectuale.