Junior Training Manager

Fly Level

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fly Level este o organizatie de training formata dintr-o echipa tanara ce cauta un nou membru. Activitatea noastra se desfasoara atat la sediul din Bucuresti / Romania, cat si in Chisinau / Republica Moldova.
Program: full-time, 8 ore/zi, luni-vineri, interval orar 09:00-17:00
- organizarea cursurilor teoretice si practice in zbor
- mentinerea contactului permanent cu studentii in vederea planificarii zilnice
- actualizarea dosarelor individuale ale cursantilor in functie de programele parcurse
- redactarea si editarea de texte
- asistenta in cadrul activitatilor companiei.

CERINTE

- Capacitate de asimilare de noi informaţii şi abilităţi
- Spirit de echipă
- Personalitate deschisa, fire vesela, comunicativa
- Rezistenta la lucrul sub presiune
- Abilitati multitasking
- Abilitati avansate de utilizare a calculatorului
- Bune capacitati organizatorice
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Seriozitate si punctualitate,
- Capacitate si dorinta de a invata
- Capacitatea de a prioritiza sarcinile
- Capacitate de exprimare cursiva, clara orala si in scris
- Absolvent al unor studii superioare
- Experienta in domeniul aviatiei reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se stabileste in urma unui interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Fly Level este o organizatie de training.