Junior Software Developer Cobol (training provided)

TOPTECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltare programe
- implementare soft, consultanta, suport tehnic
- testarea programelor informatice

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (absolventi);
- Constituie avantaj cunostinte de Cobol;
- Cunoasterea limbii franceze nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Se ofera :
- training specializat Cobol,
- pachet salarial motivant,
- sansa de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic, - proiecte motivante pentru clienti de marca.

Creata in 1992 cu capital francez-roman, societatea Toptech este o filiala a Grupului Viveo. Toptech este specializata in dezvoltarea si intretinerea sistemelor informatice pentru institutii financiar bancare si telecomunicatii.
Suntem o echipa cu experienta, creata pentru a dezvolta software conform cerintelor clientilor nostri, pe baza noilor tehnologii. Planul nostru dinamic si ambitios de dezvoltare are in vedere si permanenta recrutare de personal cu competente inalte si profesionalism recunoscut.
Toptech este Microsoft Business Partner si IBM Partner World for Software.