Junior Software Developer/ Business Analyst

nefertiti human capital consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important jucator de pe piata productiei de dulciuri, respectiv inghetata. Brandurile sub care sunt distribuite produsele sale : ‘Delta’, ‘Nirvana’, ‘Boss’, ‘Magnum’si ‘Aloma’ se regasesc in Top 10 branduri de profil.

Compania fondata in 1967 in Grecia este reprezentata acum in Grecia, Romania, Bulgaria, Serbia, Muntenegru, Bosnia-Herzegovina, Ukraina, Cypru, Georgia, Albania, etc.

Pentru reprezentanta din Romania (peste 300 de angajati, linie de productie si distributie proprie, depozit propriu, cifra de afaceri anuala cca 15 mil euro) a fost activat un post nou: Junior Software Developer

Job description:

- Analiza nevoilor de software pentru clientii interni ai departamentului IT (departamentele companiei)
- Analiza circuitului datelor si informatiilor in cadrul companiei si facilitarea accesului colegilor la acestea;
- Crearea de baze de date si/sau mici soft-uri destinate bunei functionari a aplicatiei ERP;
- Actualizarea sistemelor de securitate a datelor
- Oferirea de consultanta pentru utilizarea diferitelor soft-uri utilizate in companie, in stransa legatura cu politica IT a companiei

CERINTE

- Absolvent de studii superioare de specialitate;
- Experienta in utilizarea uui ERP constituie un avantaj;
- Cunostinte de baza economice si financiare;
- SQL si SQL database administration;
- operare/administrare programe ce au la baza Windows;
- Engleza- peste medie.

- Responsabil, flexibil, usor adaptabil;
- Orientat spre solutionarea problemelor, atent la detalii, bun comunicator;
- Capabilitatea de a lucra independent dar si in cadrul unei echipe;

BENEFICII OFERITE

- negociabile

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.

Detalii:

www.nefertiti-hcc.eu