Junior/Senior Programmer

S.C. 4E SOFTWARE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizare si estimare solutii software;
- Implementare si testare diverse produse software;
- Ofera consultanta tehnica IT;
- Instalare si supraveghere diverse echipamente IT.

CERINTE

- Experienta in orice alt domeniu anterior este foarte importanta;
- Stapanirea tehnicilor de programare;
- Cunostinte de Windows, Exchange, Linux, C++, Pascal, PHP, SQL, HTML, Java;
- Cunostinte de Borland Delphi, C++ Builder, ASM, Microsoft. Net 1.1, 2.0, ASP. Net;
- Cunostinte limba engleza avansata (franceza / germana – constituie un avantaj);
- Cunostinte de matematica superioara (algebra superioara);
- Capacitate de intelegere a noilor tehnologii;
- Lucru in echipa;
- Lucru in conditii de stres;
- Ambitie, perseverenta si pasiune pentru programare.

BENEFICII OFERITE

- Procesul de avansare/promovare este obligatoriu si inevitabil.
- Pachet salarial atractiv;
- Lucru in cadrul unei echipe puternice, tinara (30 ani), dinamica - mediu de lucru profesionist.

EXTREME PROGRAMMING la cel mai inalt nivel in scopul furnizarii de solutii IT create de o echipa de experti. Portofoliul nostru este compus din: solutii individuale de automatizare si imbunatatire a proceselor de afaceri; CRM - Automatizarea/Managementului relatiei cu clientul realizata prin suita de produse Synchrony™ CRM; Consultanta de arhitectura software, evaluare sisteme IT; Proiecte pentru Internet (aplicatii web, baze de date on-line,aplicatii multimedia on-line; Solutii de tranzactionare online pe bursa BVB / grafica si CAD; Monitorizare si audit pe proiecte guvernamentale si europene.