JUNIOR SALES MANAGER

Ruve Press AD

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestioneaza portofoliului de clienti, incheie contracte de publicitate in reviste cu expunere nationala;
-Incheie contracte pentru activari in cadrul evenimentelor organizate de grup;
-JSM participa activ la realizarea targetului de vanzari de publicitate, creeaza, mentine si dezvolta relatia cu clientii actuali;
-Identifica potentiali clienti, demareaza si dezvolta relatia cu acestia;
-Negociaza si incheie contractele de publicitate;
-Realizeaza rapoarte asupra activitatii de vanzari publicitate;
-Raspunde de incasarea sumelor prevazute in contractele de vanzari de publicitate.

CERINTE

-Experienta relevanta intr-un post similar;
-Reale abilitati de negociere, prezenta agreabila, responsabilitate;
-Carnet de conducere categoria B;
-Cunostiinte solide Microsoft Ofice si limba engleza;
-Persoane dinamice, sociabile, cu o buna capacitate de comunicare si adaptare, proactive, orientate spre finalizarea actiunilor, responsabile si puternic motivate, capabile de invatarea rapida si interesate de dezvoltare personala, automotivate.

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix;
-Comision;
-Bonusuri.

Grup de Presa care editeaza publicatii nationale. Organizator de evenimente.