Junior Sales Manager

DK PRODUCTION ADVERTISING & SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectul principal de activitate al companiei Dk Production Advertising & Services este constructia si amenajarea de standuri expozitionale.
Junior Sales & Marketing Manager : in principiu activitati specifice departamentului de vanzari : prospectare piata, activitati de promovare companie si servicii, contractare clienti noi, activitati de project managing (de la primul contact cu un client nou, la realizarea proiectului, realizarea devizului final de lucrari, semnarea contractului, urmarirea implementarii proiectului la departamentul tehnic, semnarea procesului verbal de receptie a lucrarilor), activitati de PR, mentinerea relatiilor cu baza de date de clienti existenta.

CERINTE

Cerinte Job :
Tanar, dinamic, prezentabil, onest, cunostintele (si/sau studiile) in domeniul tehnic/constructii prezinta un avantaj, cunostinte si experienta in vanzari in general, posibilitate de lucru in weekend si inafara orelor de program in sezon (toamna si primavara), limba engleza avansat.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix lunar
Comision din vanzari (peste un target fix)
Masina de serviciu
Telefon
Laptop
Posibilitati de promovare in fct de performante