Junior Sales Assistant- Office Job (cu limba engleza)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania activeaza in domeniul comertului cu materii prime pentru industria alimentara, farmaceutica si cea chimica. Lucreaza cu clienti si furnizori internationali.

- Acorda asistenta colegilor din departamentul vanzari;
- Transmite comenzi furnizorilor externi;
- Primeste si proceseaza comenzile clientilor;
- Urmareste in permanenta evolutia stocurilor;
- Se ocupa de relatia cu transportatorii (interni si externi), organizeaza transporturile de marfa;
- Asigura relatia cu depozitul;
- Gestiunea stocurilor (intrari / iesiri) de marfa;
- Introduce datele referitoare la achizitii si vanzari in sistemul informatic.

CERINTE

- Cunoasterea limbii engleze (nivel foarte bun);
- Cunostinte foarte bune de calculator in programele uzuale pentru birou;
- Experienta anterioara in relatia cu clienti / furnizori / parteneri internationali este avantaj;
- Persoana foarte organizata (ca si mod de lucru);
- Capacitate de a invata rapid (va fi necesar sa invete categoriile de produse, cum se opereaza in programul personalizat de gestiune a vanzarilor);
- Persoana placuta, comunicativa (va discuta in scris si telefonic cu clienti si parteneri, va primi persoanele care participa la intalniri).

BENEFICII OFERITE

- Salariul fix corelat cu experienta 2000-2200 lei net;
- Tichete de masa si bonusuri/proiecte;
- Posibilitate reala de crestere profesionala si salariala in timp;
- Locatie centrala in Bucuresti.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.