Junior Sales

SC. FABRICA DE OFERTE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
-Administreaza eficient portofoliul de clienti si prospecteaza in permanenta piata in vederea atragerii de noi clienti
-Prezinta, promoveaza si vinde produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
-Urmareste derularea contractelor si ofera servicii post vanzare clientilor
-Raspunde de urmarirea incasarii la scadenta a sumelor datorate de catre client
-Intocmeste periodic rapoarte de activitate
-Atinge targetului stabilit

CERINTE

-Cunostinte operare PC (microsoft office, outlook, internet)
-Excelente abilitati de comunicare si negociere
-Dinamism, promptitudine, initiativa, organizare si orientare catre client;
-Atitudinea pozitiva fata de interactiunea cu oameni necunoscuti;
-Experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision din vanzari
- Bonusuri pentru atingerea target-urilor
- Telefon mobil
- Posibilitatea de promovare si a conduce propria echipa de vanzari

Companie ce administreaza site-ul www.fabricadeoferte.com, specializat in promovarea firmelor care activeaza in industria constructiilor.