JUNIOR SALES

Z SPOT MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste contracte in derulare;
- Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea trimiterii ofertei, negocierii;
- Realizeaza oferte, proforme, facturi;
- Preia comenzi de la clienti;
- Tine evidenta vanzarilor si mentine relatiile cu clientii din portofoliu;
- Asigura corespondenta cu furnizori/beneficiari (colete, plicuri);
- Traduce si realizeaza brosuri prezentare (engleza);
- Executa indatoriri date de superiorul direct.

CERINTE

- Studii superioare – constituie avantaj;
- Cunostinte de vanzari/marketing;
- Cunoasterea buna/foarte-buna a limbii engleze;
- Cunostinte Adobe Photoshop/Corel - constituie avantaj;
- Abilitati de operare PC si de lucru cu programe de contabilitate (SAGA/Ciel) - constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si spirit convingator;
- Seriozitate si Loialitate !
- Spirit de initiativa si de coordonare;
- Permis de conducere - constituie un avantaj;
- Job full-time, nu sunt acceptati studenti la zi sau persoane cu alte angajamente;
- Persoana devotata, interesata intr-un job pe termen lung;

BENEFICII OFERITE

- Echipa de colaboratori prietenosi, conditii de munca foarte bune, sambata si duminica liber, eventuale ore suplimentare platite, instruire de specialitate la locul de munca;
- Castig constant si sigur (daca target-ul este realizat cu consecventa) – cu posibilitati de crestere salariala;
- Stagii de pregatire/specializare platite de firma;