Junior Recruiter - Hospitality Recruitment

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea programelor de recrutare pentru Marea Britanie
- Elaborarea si postarea anunturilor
- Screening CV -uri
- Informarea corecta a candidatilor, mentinerea relatiilor cu candidatii, programarea interviurilor
- Sustinerea interviurilor de selectie
- Organizarea dosarului personal al candidatului
- Plasarea candidatului si intocmirea contractului de munca
- Organizarea activitatilor de promovare a programelor de munca oferite de agentie
- Asistenta candidatilor si oferirea informatiilor solicitate
- Ofera suport consultantilor

CERINTE

- Experienta in domeniul recrutarii minim 6 luni
- Reprezinta avantaj experienta tangenta cu domeniul hotelier
- Foarte bune cunostinte operare PC (pachetul MS Office, tastare rapida, etc.)
- Limba engleza nivel avansat
- Personana cu initiativa, responsabila, organizata, loiala
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Persoana dinamica
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul resurselor umane.
Bonusuri la atingerea target-ului
Mediu de lucru tanar, placut

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369 / 0213108370
0722925341 ;0747911614
Tel/ Fax: 0213108370
sau email : contact@eurolife-consulting.ro