Junior Recruiter - Companie Petroliera - Bucuresti

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asistarea si participarea la procese de recrutare, selectie si evaluare personal
- pregatire dosare de recrutare, convocare candidati selectati
- organizarea si planificarea interviurilor
- sustinerea interviurilor dupa un ghid de interviu prestabilit
- raportare si prelucrare date statistice legate de proiectele in curs
- asistarea clientilor interni in procesele de recrutare

CERINTE

- minim 1 an experienta in domeniul resurselor umane
- experienta relevanta in organizarea si sustinerea de procese de recrutare personal
- experienta de lucru pentru o companie mare constituie avantaje

BENEFICII OFERITE

- conditii moderne de lucru
- pachet salarial atractiv
- posibilitati de dezvoltare profesionala in domeniu
- sanse reale de promovare interna in cadrul companiei
- lucrul intr-una dintre cele mai mari 4 companii petroliere din Romania

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management, specializata in conducerea proiectelor de schimbare.

In cadrul misiunilor noastre de consultanta in dezvoltare organizationala, clientii nostri ne solicita sa realizam recrutari pentru pozitii de top si middle-management, cat si pentru pozitii de experti sau tehnicieni.

Clientii nostri sunt companii multinationale sau firme romanesti aflate in plina crestere, din domeniul productiei industriale, ingineriei, comertului si distributiei.