Junior Recruiter

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa coordonezi procesul de recrutare si selectie: screening CV, interviuri de selectie, testare / evaluare de competente;

- Sa publici / sa promovezi posturile vacante (Internet; presa);

- Sa intocmesti rapoartele saptamanale privind activitatile specifice de recrutare / selectie;

- Sa mentii relatia permanenta atat cu candidatii cat si cu clientul;

- Sa coordonezi procesul de integrare a noilor angajati;

- Sa actualizezi permanent baza de date cu candidati

CERINTE

- Sa fii absolvent/a de studii superioare;

- Sa ai experienta minim 2 ani in actvitati de comunicare;

- Sa fii flexibil, sa te adaptezi repede, sa fii o persoana organizata, ordonata, atenta la detalii ;

- Sa ai abilitati de comunicare si de relationare; sa ai orientare catre client si rezultate ;

- Sa cunosti o limba straina de circulatie internationala (engleza-avansat/franceza);

- Sa cunosti PC (Excel,Word, Power Point).

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea unei cariere intr-o companie internationala de renume;

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Agentia BRASOV: Str. Toamnei, Nr. 9, Bl. 4, Ap. 2, Brasov
Fax: 0268.326.129 / E-mail: brasov@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.