Junior Recruiter

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- managerierea mai multor proiecte de recrutare
- contactarea candidatilor si prezentarea posturilor disponibile
- introducerea candidatilor in baza de date
- sustinerea interviurilor
- realizarea de profiluri si mentinerea legaturii cu candidatii pe tot parcursul procesului de recrutare
- realizarea de rapoarte zilnice si lunare
- postare anunturi

CERINTE

- absolvent de studii superioare
- comunicativ
- atent la detalii
- bune cunostinte de limba engleza
- bune cunostinte de calculator
- experienta in domeniu de minim 6 luni

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision in functie de realizari
- pensie privata

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro