JUNIOR RECRUITER

USTRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Analiza cerintelor pentru profilele candidatilor
• Cautarea in baza de date proprie si contactarea celor mai potriviti candidati, precum si actualizarea bazei de date
• Evidenta portofoliului propriu de candidati (contactare, interviu, observatii, etc)
• Postarea de anunturi pentru job-uri disponibile
• Vanzarea joburilor disponibile
• Diverse evidente,organizare documente
• Curierat, mentinerea relatiei cu candidatii

CERINTE

•Absolvent/a studii superioare
• Foarte bune cunostinte de limba engleza, nivel avansat
• Cunostine avansate de Ms Office
• Foarte bune abilitati organizatorice si de comunicare
• Abilitati de organizare si orientare spre detaliu
•Initiativa, proactivitate, loialitate si flexibilitate
• Abilitati de coordonare

• Minim 6 luni experienta dobandita in vanzari (sales) / promovare (promotion), office manager, call-center sau relatii cu publicul (public relations)
• Participarea intr-un program Work and Travel reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Pachet excelent pentru cei care doresc sa inceapa o cariera in resurse umane (salariu + bonusuri de performanta)
• Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, intr-o companie in dezvoltare
• Echipa tanara si conditii de lucru profesionale

DESCRIEREA FIRMEI

INTERMEDIEREA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE