Junior Real Estate Broker

Westmount Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei imobiliare
- contactarea telefonica a clientilor
- vizionarea proprietatilor imobiliare
- promovarea ofertelor
- gestionarea si extinderea portofoliului de clienti

CERINTE

- persoana serioasa interesata de o cariera in domeniul imobiliar
- capacitate de organizare si planificare
- capacitate analiza si decizie
- abilitati de comunicare
- cunostinte operare calculator

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- decontare transport
- telefon
- training

WESTMOUNT Imobiliare este o echipa de consultanti ce va pune la dispozitie serviciile sale pentru a cauta proprietati si a lua decizii corecte de achizitie sau inchiriere a unei proprietati. Ca parte a unui grup romano - canadian, avem acces la resursele locale si internationale pentru a va prezenta evolutia pietei imobiliare. Echipa noastra este formata din consultanti imobiliari, avocati, ingineri constructori si arhitecti. Analizam mii de informatii despre proprietatile din Bucuresti sau la nivel national pentru a prezenta trenduri din piata imobiliara locala sau internationala.