JUNIOR PROJECT MANAGER

Field Insights

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centralizarea chestionarelor venite din teren;
Verificarea cotelor la fiecare proiect
Coordonarea echipei operatori de sondaje inclusi in proiecte;
- recrutarea si coordonarea Operatori de interviu in toate orasele aflate in subordine;
- instruirea si supervizarea Operatorilor de interviu si a Supervizorilor din subordine;
- realizarea rapoartelor zilnice pentru toata regiunea coordonata;
- coordonarea resurselor umane si a logisticii pentru realizarea fiecarui Proiect in parte.
- Realizarea training-urilor
- Supervizare pe teren a operatorilor de interviu

CERINTE

- Studii superioare, preferabil profil economic, sociologie/psihologie
- Minim 1 an experienta in implementarea proiectelor de research si coordonarea echipelor operative
- Capabil sa seteze prioritati si sa lucreze in conditii de stres cu termene limita foarte stranse
- Persoana deschisa, comunicativa, organizata
- Abilitati de negociere
- Cunoasterea limbii engleze scris, vorbit
- Operare PC. Word, Excel, Power Point

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea avansarii pe pozitia de Project Manager, alaturi de o echipa dinamica de profesionisti;
-Pachet salarial competitiv si motivant(salariu fix+ comision).

Field Insights este o companie de cercetare de piata lansata in anul 2002, specializata in servicii de culegere si procesare de date, cu acoperire la nivel national.
Field Insights este membra a ESOMAR, SORMA si MRS