JUNIOR PROJECT MANAGER

ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

Planificarea, organizarea, monitorizarea si finalizarea proiectelor.
Se implica activ in etapa de ofertare a proiectului, in scopul cunoasterii proiectului, a conditiilor economico-financiare, precum si in elaborarea graficului de executie;
Formeaza si organizeaza echipa de proiect;
Coordoneaza realizarea lucrarilor de constructii in conformitate cu graficul de executie realizat, urmarind incadrarea stricta in termenele de executie, in bugetul lucrarii, punand accent pe calitatea lucrarilor executate

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii sau al Universitatii Politehnice;
Experienţă în domeniu de minim 1 an.
Cunostiinte bune de aplicatii Office (Word, Excel), Autocad (cunostintele de MS Project reprezinta un avantaj);
Cunostinte despre piata constructiilor.
Se doreste o persoana serioasa, organizata, riguroasa, responsabila si capabila de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica si flexibila;
Cunostinte de limba limba engleza si franceza avansat.
Bune abilitati de comunicare si negociere.
Disponibil pentru deplasare in cadrul proiectelor internationale desfasurate (Libia, Cipru, Franta).

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist şi dinamic, bazat pe respect, flexibilitate si recunoastere a meritelor.
Posibilitate de afirmare/avansare si acces la o gamă largă de proiecte de dimensiuni importante.
Datorita previziunilor pozitive in domeniu, compania urmareste o colaborare pe termen lung

ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE este o companie specializată în servicii de proiectare completă în domeniul construcțiilor, activând cu succes în domeniul proiectării de arhitectură, structură, fațade și măsurători topografice. Compania are 15 ani de activitate, remarcându-se pe unul dintre primele locuri în proiectarea de fațade, AluDesign Construction Civile a reprezentat primul birou de inginerie destinat proiectării fațadelor – domeniu inovator pentru acele vremuri.