Junior Procurement Analyst with French

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, unul din cei mai importanti jucatori pe piata de shared service, un Junior Procurement Analyst with French (IT products & services) in Bucuresti.

Responsabilitati:

Tratarea cererilor de aprovizionare: identificarea nevoilor utilizatorului, transmiterea cererilor de deviz catre furnizor, verifica informatiile furnizate de beneficiar, solicita informatii necesare realizarii achizitiei, asigura controlul informatiilor obtinute de la beneficiari, validatori, furnizori;
Urmareste procesul de aprovizionare de la momentul crearii achizitiei pana la momentul expedierii bonului de comanda catre furnizor ;
Creaza si actualizeaza ori de câte ori este necesar, baza de date privind furnizorii, produsele, devizele;
Gestionarea eficienta a stocurilor;
Expedierea si urmarirea comenzilor de aprovizionare pana la receptia finala si plata facturii;
Stabilirea unor relatii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a problemelor uzuale legate de livrare si plata facturilor

CERINTE

Persoana dinamica, serioasa si sociabila
Orientare spre rezultate
Orientare spre client
Cooperare
Nivel bun de cunoaştere a operării pe calculator şi echipamentelor birotice (Excel, Word, Access);
Limba franceza - nivel avansat
Limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu international
Atmosfera de lucru agreabila, colectiv deschis
Tichete de masa
Contract perioada nedeterminata
Program: 09:00 – 17:00
Asigurare medicala
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in urma unui plan de cariera si traininguri de specialitate

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro