JUNIOR PHP PROGRAMMER

NETBRIDGE DEVELOPMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participate in full system development lifecycle of a content management system platform.
- Will be involve in the development, deployment and maintenance activities of web applications for our customers.

CERINTE

- Degree qualified in Computing or similar discipline or student in the last 2 years;
- Knowledge of PHP, MySQL, HTML, CSS and SQL;
- A motivated person and a good team player.

BENEFICII OFERITE

For your growing career we offer:
- Professionals to guide your career path;
- Dynamic and open work environment;
- An attractive package.

Suntem parte a grupului american de investitii New Century Holdings, unul dintre cei mai
importanti investitori straini din Romania si avem o experienta de peste 6 ani în crearea de oportunitati pentru folosirea la maximum a internetului in Romania.

Ne propunem sa fim permanent in avangarda tendintelor pietei si a asteptatrilor clientilor nostri actuali sau potentiali

Suntem o echipa tanara care isi propune sa creasca valoarea companiei prin dezvoltarea de proiecte online si offline de calitate, bazandu-ne pe standardul ridicat al pregatirii noastre si totodata pe abordarea profesionista a managementului companiei.

Cultura noastra organizationala isi propune:

- sa ofere posibilitati de dezvoltare profesionala;
- sa extinda gradul de participare a angajatilor în procesul de luare a deciziilor;
- sa se sprijine în mai mare masura pe spiritul de echipa si pe recunoasterea contributiei individuale la efortul colectiv;
- sa stimuleze respectul reciproc între manageri si subordonatii lor.