Junior .NET PROGRAMMER

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul implica dezvoltarea de solutii si aplicatii pe platforma Microsoft .NET, in zona aplicatiilor business specifice domeniului telecomunicatiilor, Business Intelligence & Reporting.

CERINTE

- absolvent sau student an terminal al Facultatii de Automatica/ Informatica/ Electronica si Telecomunicatii/ Cibernetica
- experienta minim 1 an in dezvoltare de aplicatii pe platforma Microsoft (.NET, ASP, COM)
- experienta in dezvoltare baze de date MS SQL Server
- notiunile de retelistica (cursuri CISCO, standarde ITU-T)/ operatiuni din domeniul telecom constituie un plus
- cunostinte bune de limba engleza
- implicare, spirit proactiv, capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial competitiv, oportunitati de training si posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung.

Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, CCAS si OMCAS, cu o cifra de afaceri de 15 milioane EUR (2005) si peste 100 de angajati, GENESYS acopera intreg spectrul de produse si servicii IT&C si are competente deosebite în software, computere, storage, networking, electroalimentare. Detalii complete la www.genesys4s.ro.
Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.