Junior Key Account

SINCRON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- controlul si executia activitatilor zilnice in relatia comerciala cu clientii ;
- prospectarea pietei si contactarea de noi clienti;
- administrarea portofoliului de produse listate a clienti
- rapoarte si analize, indeplinirea obiectivelor de vinzari, a standardelor de mercantizare.
- planificarea si negocierea promotiilor, monitorizarea concurentei.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- studii superioare, de preferat economice,
- experienta minim 2 ani pe un post de vinzari in FMCG pe oricare din canalele: hipermarket, cash&carry, supermarket, specialisti,
- excelente abilitati de comunicare,
- foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului, Microsoft Office,
- cunoasterea limbii engleze.
- pasionat de muzica si de domeniul muzical in general.

BENEFICII OFERITE

SINCRON este cea mai mare companie de distributie media cu peste 1000 de puncte de vinzare in toata tara.

DESCRIEREA FIRMEI

companie distributie