JUNIOR KEY ACCOUNT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregateste devizurile pentru hipermarketuri:
- specificatiile modelelor si negociaza cantitatile
- fixeaza pretul;
- determinarea/ delimitarea conditiilor specifice cu privire la campanile promotionale desfasurate in hipermarketuri

Proceseaza comenzile de la Hipermarketuri:
- primirea comenzilor;
- emiterea documentelor pentru livrarea produselor/ bunurilor in concordanta cu comada primita de la buyer;

Gestioneaza datele legate de vanzari si livrari:
- efectueaza analize saptamanale legate de vanzarile pe fiecare produs;
- efectueaza analize saptamanale legate de livrarile pe fiecare produs;
- efectueaza analize legate de perioade trecute (pe ani, luni, pe fiecare produs etc) pentru a prognoza tendintele sezonului viitor;
- efectueaza analize legate de stocul existent.

- Pregateste/intocmeste documentatia pentru diferite raporteri.
- Prezinta diferite raportari managementului companiei
- Efectueaza vizite periodice hipermarketurilor situate in Romania
- Participa activ la conceptul si pregatirea noilor colectii.

CERINTE

- Experienta pe un post similar minim 6 luni-1 an;
- Capacitati de negociere si comunicare;
- Persoana responsabila, serioasa;
- Limba engleza nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant si posibilitatea de a lucra intr-o echipa profesionista.