Junior IT Auditor/Consultant – Full Time/Bucuresti

OMEGA Trust

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cerinte :
- Studii superioare intr-un domeniu relevant (Automatica, Cibernetica, Matematica, Informatica) - finalizate sau in curs de finalizare
- Certificari in domeniul auditului IT sau al securitatii informatiei, sunt considerate un avantaj, dar nu sunt obligatorii. De ex:
o Certified Information Systems Auditor (CISA)
o ISO 27001 Auditor
o CISSP/CISM
o CEH
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat (citit, scris, vorbit)

Abilitati si aptitudini necesare :
- Capacitatea de a lucra organizat sub presiunea deadline-urilor si de a produce rapoarte profesionist intocmite
- Spirit pro-activ, atitudine independenta si pozitiva
- Orientare catre rezultate si abilitati de comunicare si organizare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru competitiv si dinamic
- Evolutie in cariera

Omega Trust (http://www.omega-trust.ro) este o companie ce ofera servicii de audit si consultanta in domeniul tehnologiei informatiei. Cu o experienta de peste 10 ani in furnizarea serviciilor de audit si consultanta IT pentru companii din diferite industrii precum: financiar-bancar, telecomunicatii, piete de capital, asigurari, retail, dezvoltare software etc., Omega Trust isi propune sa ofere servicii de o calitate deosebita clientilor sai.