Junior HR Admin

Tellence Technologies

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- mentinerea relatiei cu furnizorii de servicii medicale (pentru medicina muncii dar si pentru deschidere/inchidere abonamente Medlife/Regina Maria, verificare anexe facturi;
- programare medicina muncii, urmarirea situatiei si asigurarea ca angajatii se duc la controlul medical;
- negocieri, programari workshop-uri Medlife/Regina Maria;
- întocmirea adeverintelor/documentelor solicitate de angajati;
- întocmire, verificare si centralizare a pontajelor;
- centralizarea concediilor, sick days;
- centralizarea deadline-urilor importante (control medicina muncii, perioada de proba, concedii medicale, concedii fara plata, aniversari, vechime in Tellence etc.);
- felicitari aniversare;
- evidenta tichetelor de masa;
- creare si actualizare a bazelor de date continand detaliile referitoare la salariati (data angajare, date personale importante, adrese emailuri etc.);
- solicitare inchidere/creare conturi de Tellence;
- intocmire si actualizare fise SSM si SU - in parteneriat cu societatea specializata;
- situatie lunara SSM cu colegii noi si programarea instructajelor;
- invitatii interviu si inchiderea procesului de recrutare cu candidatii care nu sunt selectati;
- proces onboarding: Regulament intern+instrucataj SSM si SU + documente de semnat (proces regulament intern, anexa fisa postului, declaratie angajare etc.);
- confirmari participare la cursuri interne + evidenta feedback participanti;
- deconturi;
- verificare raportari saptamanale;
- comunicare cu TL pt validarea de CV-uri;

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- sediu de lucru central - zona Universitate;
- program de lucru flexibil;
- tichete de masa si asigurare medicala;
- mediu de lucru prietenos si informal;
- posibilitati de invatare si dezvoltare profesionala;
- evenimente de socializare cu colegii (teambuilding, petrecerea companiei etc.);

Established in 2011 by a group of technology professionals, Tellence is a leading provider of high-tech outsourcing services. The company is focused on R&D and Customer support, and its Engineering Solution Center handles software development, quality assurance & customer support.
Tellence Technologies operates in a broad range of industries: Automotive, telecommunications, SatCom, Financials, Mobile applications, new media & Broadcasting, Semiconductors &Security.