Junior Fundraiser

Asociatia Romana de Terapii in Autism si ADHD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi :
- Colectarea aplicaţiilor de 2% şi DebitDirect
- Îndeplinirea targetului minim stabilit
- Respectarea programului de lucru
- Aplicarea deprinderilor acumulate în perioada de training

CERINTE

Cerinţe :
- Dorinţă de dezvoltare profesională
- Dorinţă de autodepăşire
- Comunicativ
- Disciplinat
- O fire competitivă reprezintă un avantaj
- Experienţa în domeniul stângerii de fonduri reprezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
- Program flexibil, foarte potrivit pentru studenţi
- Participare la diverse traininguri şi workshop-uri pe acest domeniu
- Salariu fix şi bonusuri în funcţie de performanţe, care pot dubla şi chiar depăşi dublul venitului fix
- Mediu extraordinar pentru dezvoltarea personală şi profesională
- Odata cu remuneraţia lunară, veţi avea satisfacţia că datorită muncii dumneavoastră, ajutaţi la salvarea copiilor cu autism din România.

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea Asociaţiei Române de Terapii în Autism şi ADHD :
- ONG înfiinţat in Februarie 2012
- Singura asociaţie de profil cu doua centre în Bucureşti
- Structura Asociaţiei : Departamentul de Terapii, Departamentul de Fundraising, Departamentul Administrativ
- Ne ingrijim zilnic de peste 50 de copii cu disfuncţii psihice, în cele doua centre deschise în Bucureşti.