JUNIOR FRANCHISE CONSULTANT

THINKBIG INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participarea la intalniri de vanzari si consiliere
- Gestionarea unui portofoliu de clienti alocat
- Coordonarea fluxului de documente si informatii de la clienti
- Promovarea ofertelor de franciza prin mijloacele disponibile
- Mentinerea si dezvoltarea continua a relatiilor cu clientii
- Asumarea responsabilitatii integrale privind livrarea serviciilor catre clientii alocati (deadline-uri si calitate)
- Informare corecta si completa despre portofoliu
- Rezolvarea imediata a oricaror incidente sau neintelegeri

CERINTE

Candidatul ideal din punctul de vedere al companiei THINKBIG este o persoana care intruneste calitati precum:
- responsabilitate
- ambitie;
- organizare;
- implicare;
- perseverenta;
- profesionalism;
- orientare catre rezultate;
Daca consideri ca te recunosti in descrierea facuta atunci te asteptam in echipa THINKBIG.
- Absolventi sau studenti in ani terminali de facultate
- Abilitati de comunicare si vanzari
- CV bogat in experienta practica
- Experienta prealabila in management de clienti minim 1 an
- Experienta prealabila in management de proiecte constituie un avantaj
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Cunostinte medii de franceza sau spaniola constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- un pachet salarial atractiv
- comision intermediere

THINKBIG este o echipa de profesionisti tineri ce si-au asumat o misiune deosebita si anume sa contribuie semnificativ la succesul firmelor si intreprinzatorilor cu care lucreaza in domeniul francizei. THINKBIG International s-a nascut din dorinta fondatorilor de a oferi servicii profesioniste de consultanta pentru francize. O echipa dinamica si tanara pune la dispozitia clientilor sai solutii eficiente si durabile de dezvoltare si extindere pentru afaceri. Credem in capacitatea noastra si a partenerilor nostri de a crea solutii ce aduc valoare adaugata si rezultate.