Junior Financial Consultant

BDO Conti Audit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Colecteaza informatiile preliminare la sediul clientilor
-Structureaza informatiile colectate
-Introduce date in modele de analiza
-Participa la procesul de analiza informatiilor
-Participa la procesul de realizare a rapoartelor de analiza

CERINTE

-Absolvent studii superioare economice
-Cunostinte de contabilitate si analiza financiara
-Limba engleza fluent
-Disponibilitate deplasare

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung intr-o companie de prestigiu
-Lucru intr-o echipa tanara si dinamica, in cadrul unei Companii Internationale de Consultanta

BDO este o organizatie internationala specializata in audit financiar si consultanta, cu peste 550 de birouri in 96 de tari si mai mult de 21.000 de angajati. Peste tot in lume BDO ofera servicii de audit, contabilitate, consultanta legala si fiscala, corporate finance, reorganizari judiciare si lichidari, inclusiv fuziuni si achizitii, privatizari si participari la tranzactiile publice. BDO este reprezentata in Romania de BDO Conti Audit, societate cu sediul central in Bucuresti.