Junior developer WORDPRESS

ECLIPSYS CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de tine pentru:

- Creare si administrare siteuri de prezentare folosind CMS Wordpress
- Creare si adaptare pluginuri pentru platforma Wordpress

CERINTE

Ce cautam noi este un candidat cu dorinta de a învata si de a se implica. Daca esti tanar, creativ, energic, lucrezi bine în echipa la distanta, trimite-ne CV-ul tau!

Vor constitui avantaje cunostintele de php, mySQL, portofoliul de proiecte. Angajarea va avea loc în urma unui interviu telefonic si unul prin Skype pentru candidatii din afara Bucurestiului.

Activitatea se va desfasura de acasa, astfel ca nu vei fi nevoit sa bati drumul zilnic la birou.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil de 8 ore / saptamana. Tu alegi cand sa lucrezi. In functie de proiect putem extinde perioada implicit beneficiile.
- salariu fix plus bonus de performanta si livrabilitate

We love working with clients of all sizes in a range of industry sectors, creating and implementing inspiring and hard working concepts and campaigns for business-business and business-consumer clients.