Junior Developer for Android

Telcor Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
- dezvolta si modifica solutiile software in conformitate cu specificatiile de realizare
- intretine aplicatiile software existente
- participa la realizarea specificatiilor

CERINTE

- studii superioare finalizate (Informatica, Automatica, Calculatoare etc) constituie un avantaj
- cunostinte limbaje programare – Java si operare sistem Android
- cunostinte limbaje programare – PHP (PERL - constituie un avantaj)
- experienta in dezvoltarea de aplicatii web
- cunostinte baze de date PostgreSQL (MySQL - constituie un avantaj)
- cunostinte HTML, JavaScript, CSS

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu nivelul pietei
- implicare in proiecte complexe si lucrul intr-un mediu profesional
- bonusuri, prime

Companie romaneasca, specializata in servicii de mobile marketing, telemarkenting, infoline si suport pentru integrarea canalelor on-line/SMS/callcenter in cadrul campaniilor promotionale.