Junior Customer Care - Divizia Marketing si Comunicare

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea activitatilor de investigare si raspuns la solicitarile de informatii, sugestiile sau reclamatiile clientilor;
- Evaluarea punctelor de interactiune cu clientul pe toate canalele (online, offline);
- Identificarea tendintelor care pot influenta gradul de satisfactie al clientilor si propunerea unor actiuni concrete de imbunatatire a experientei clientului
- Pregatirea chestionarelor adresate clientilor;
- Asigurarea sprijinului pentru toate initiativele de imbunatatire a experientei clientului;
- Intocmirea de rapoarte periodice de masurare a gradului de satisfactie a clientului, respectiv al activitatii de gestionare a solicitarilor de informatii, sugestii sau reclamatii.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta de minim 1 an in marketing sau relatii clienti;
- Capacitate de comunicare cu alte departamente si de integrare rapida in mediul organizational;
- Orientat spre solutii;
- Spirit de observatie, atent la detalii;
- Abilitati de comunicare si de sustinere a prezentarilor;
- Cunoasterea limbii romane la un nivel foarte bun literar si gramatical;
- Cunoasterea avansata a limbii engleze (scris si conversational).

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!