Junior Consultants, Senior Consultant, Operator Telesales - HEWITT ASSOCIATES

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

HEWITT Associates International, una dintre primele companii din lume in furnizarea de servicii in domeniul resurselor umane, isi incepe activitatea in Romania!

HEWITT ASSOCIATES si PLURI CONSULTANTS recruteaza in acest moment:

- Junior Consultants (cod HWI08JC)- 1-2 ani experienta in consultanta sau intr-o companie de market research. Membrii AIESEC sunt bineveniti!

- Senior Consultant (cod HWI08SC) - 4-5 ani experienta prealabila in HR, recrutare, training, studii

- Operator Telesales (cod HWI08OP) - minim 6 luni experianta prealabila de lucru in vanzarea la telefon intr-un Call Center

ANUNTUL ESTE VALABIL PANA PE DATA DE 20.08.2006. Doar candidatii care corespund criteriilor de selectie vor fi contactati.

CERINTE

- studii universitare absolvite (sau in curs de absolvire pentru Operatorii Telesales);
- Bune cunostinte de limba engleza scris si vorbit;
- Solide cunostinte de operare PC: Excel, Word, PowerPoint, Visio

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta resurse umane si management