Junior Consultant / Team Manager

Euro Top SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii si produselor firmei
- incheierea de contracte cu noi clienti
- creare, dezvoltare si administrare portofoliu de
clienti
- construirea unei echipe de vanzari.
- posibilitate de promovare in functie de rezultate
- pregatirea profesionala asigurata prin cusuri
specializate

CERINTE

- Aspect profesional - business
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
- Personalitate deschisa - ce relationeaza usor cu
clientii potentiali - persoane necunoscute
- Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege
nevoile si dorintele clientilor
- Orientat spre construirea unei cariere
- Foarte muncitor, rezistent la stress
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Om de
echipa
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent.
Creativ, cu initiativa
- Capabil sa formeze si sa conduca o echipa de cel putin 5 agenti

BENEFICII OFERITE

Cursuri gratuite iar pentru cei mai buni agenti oferim excursii in Europa sau pe alt continent.

firma de consultanta ce reprezinta cel mai puternic conern din Europa