JUNIOR CONSULTANT (JC)

HVB Banca pentru locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam consilieri financiari/bancari pentru promovarea produselor bancii.

Activitatea presupune:
- prospectarea pietii si identificarea potentialilor clienti;
- identificarea nevoilor clientilor;
- suport acordat clientilor in alegerea celei mai potrivite solutii de economisire-creditare in conformitate cu nevoile acestora.

CERINTE

- Flexibilitate, dinamism, creativitate, deschidere spre nou;
- Persoana responsabila;
- Bune capacitati organizatorice;
- Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client;
- Initiativa;
- Atitudine pozitiva;
- Aptitudini de planificare si organizare eficienta a timpului.

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila
- Un produs bancar unic.
- Traininguri de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere
- Posibilitati rapide de promovare.
- Comision atractiv din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultate

Cel mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est (HVB), numarul 1 in Europa.