Junior Consultant

INSTITUTIE SPECIALIZATA IN DOMENIUL ECONOMISIRII SI CREDITARII

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Profit bun in faza de economisire - max 19,2%.

- Sustinut financiar de catre stat cu o Prima de pana la 150 de EUR pe an.

- Posibilitatea obtinerii unui credit in lei cu dobanda fixa de 4,5% dupa numai 18 luni.

- Dobanzi reduse si garantate pe toata perioada contractului.

- Creditul poate fi rambursat oricand fara penalitati.

CERINTE

Cerinte/Candidatul ideal:

- Flexibilitate, dinamism, creativitate, persuasiune.

- Persoana responsabila.

- Bune capacitati organizatorice.

- Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client.

- Initiativa.

BENEFICII OFERITE

Oferta/Responsabilitati&beneficii :

- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila, pentru cel mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est.

- Un produs bancar unic.

- Traininguri de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere.

- Posibilitati rapide de promovare.

- Comision atractiv din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultate.

- Excursii externe, laptop, videoproiector (NDD), bonusuri de performanta, etc

INSTITUTIE SPECIALIZATA IN DOMENIUL ECONOMISIRII SI CREDITARII, MEMBRA A CELUI MAI MARE GRUP FINANCIAR DIN ECE-ACTIVE DE CCA 800 MLD EURO