Junior Consultant

RomActiv Business Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la elaborarea dosarelor de proiect pentru obtinerea de finantari nerambursabile
Activitate de documentare si colectare informatii
Intocmeste cereri de oferte si oferte de bunuri / servicii / lucrari
Elaboreaza bugete de proiect
Elaboreaza dosare de achizitii si plati

CERINTE

Pregatirea de specialitate: studii superioare, intr-unul din domeniile: economic, tehnic
Nivel de experienta: sub 1 an
Cunostinte de operare pe calculator:
Sisteme de operare: Windows 9x/NT/2000/XP
Aplicatii desktop: MS Office (avansat), Internet, Mail

Limbi straine:
engleza ¿ obligatoriu ¿ bine (scris, vorbit)
franceza (sau o alta limba de circulatie) ¿ bine (scris, vorbit) ¿ constituie un avantaj

b) Abilitati, calitati si aptitudini necesare:
Meticulozitate, atentie la detaliu
Abilitati de comunicare
Confidentialitate, corectitudine, punctualitate
Abilitati de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv + bonusuri in functie de rezultatele pe proiecte

SC RomActiv Business Consulting SRL ofera servicii de consultanta financiara si de afaceri in vedea obtinerii de finantari nerambursabile sau rambursabile pentru proiecte de investitii.