JUNIOR CONSULTANT

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va fi resposabila cu:
- conceperea si redactarea newsletter-ului saptamanal catre clienti: colectare de informatii de interes economic si financiar; redactarea informatiilor si a newsletter-ului in format web;
- mentinerea relatiei cu Registrul Comertului pentru diferite servicii/ operatiuni: constituiri firme, inregistrari de acte aditionale, diferite mentiuni;
- studiul pietei: documentare si furnizare de informatii;
- implicarea in activitati de notariat si traducere (acte, proiecte)

CERINTE

Ne dorim o persoana dornica sa invete rapid si eficient pentru o dezvoltare in domeniul consultantei financiare.
Alte cerinte:
- studii superioare (preferabil finalizate);
- cunostinte bune de contabilitate si economie;
- motivat(a) sa invete si capabil(a) de a asimila lucruri noi;
- bune capacitati de operare PC (Office, Outlook);
- cunosterea limbii engleze- nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- salariu net 650 RON/ luna;
- plata oreleor suplimentare;
- cursuri de training dupa angajare;
- telefon de serviciu;
- laptop.

Agentie de Resurse Umane oferim solutii complete de personal .
Serviciile firmei sunt concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor: recrutare, selectie, head-hunting, evaluare si testare psihologica, administrare de personal, training, leasing de personal, consultanta.

Indentificam si recrutam profesionisti, testam calitatile, evaluam nivelul de experienta, propunem si dezvoltam sisteme de pregatirea profesionala si motivationala, administram personalul companiei CLIENT, analizam ECHIPA si dezvoltam actiuni stimulative la nivel organizational, oferim consultanta in domeniul Resurselor Umane
Stabilim relatiilor de afaceri pe termen lung cu clientii nostrii. Intelegem valorile, scopul si mediul afacerii companiei CLIENT.

Avem experienta pietii locale, echipa si instrumente testate si recunoscute international (reprezentant in Romania al Profiles International USA).