junior consultant

social impex srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

prospectarea pietii si identificarea potentialilor clienti;
- identificarea nevoilor clientilor;
- suport acordat clientilor in alegerea celei mai potrivite solutii de economisire-creditare in conformitate cu nevoile acestora;
- se asigură de atingerea obiectivelor fixe de vânzări în termeni de activitate şi productivitate
- pregăteşte şi prezintă rapoartele solicitate de companie;
- participă la toate programele de training ale companiei destinate poziţiei pe care o ocupă

CERINTE

- Flexibilitate, dinamism, creativitate, deschidere spre nou;
- Persoana responsabila;
- Bune capacitati organizatorice;
- Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client;
- Initiativa
- Atitudine pozitiva
- Aptitudini de planificare si organizare eficienta a timpului;
- Bune cunostinte de operare MS-Office;
- Studii superioare(cele economice constituie un plus);
- Experienta in sectorul financiar/bancar/asigurari este un avantaj;
- Experienta in vanzarea de produse financiare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

traininguri gratuite
castiguri in functie de perdormante si de pozitia ocupata
500 -1000 euro

reprezentant a celui mai puternic concern din Europa Centrala si de Est