Junior/Chief Editor

JobsTargetConsulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Procesarea informatiei in sistemul propriu

-Gestiunea relatiei cu clienti

-Actualizarea zilnica a bazelor de date

-Acordarea de suport colegilor din dep. de vanzari, instalare aplicatii diverse clienti precum si suport telefonic.

Program de lucru: 8 ore (1 ora pauza de masa), de la 9-18
Zona unde se desfasoara activitatea: Floreasca-Aviatiei
Perioada de proba: 3 luni
Companie Multinationala

CERINTE

Studii medii-superioare,
Office-PC,
Engleza nivel avansat,

Avantaj: permis de conducere, cunostinte despre zona auto, cunoasterea legislatiei in zona auto.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial - in jur de 500 euro brut, abonament transport in comun, telefon mobil, posibilitate mariri salariale si participare cursuri/instruire.

Servicii si solutii complete pentru companii (recrutare, selectie si plasare personal entry level/middle/top management).
www.jobstarget.ro